کیانی

انواع گیاه آپارتمانی با عکس – 140 گیاه (فهرست الفبایی گیاهان خانگی)

این مرجع تصویری گیاهان برای آشنایی بیش‌تر شما با اسامی و تصویر گیاه، روش نگهداری و مراقبت و تشخیص تصویر گل با نام آن از روی عکس آنها تنظیم شده است.
در این مرجع فهرست گیاهان آپارتمانی، اسامی گیاهان با عکس گردآوری شده و به ترتیب حروف الفبا مرتب شده است، نام گیاه هم در زیر تصویر گیاه، به فارسی و انگلیسی نوشته شده است و تصویر مربوط به هر گیاه نمایش داده شده. کافی‌است روی روش نگهداری کلیک کنید تا وارد صفحه‌ی روش نگهداری گیاه شوید و اطلاعات مفید دیگری را مانند روش آب دهی، روش تکثیر و تعویض خاک و … را مطالعه کنید .
اگر دنبال آشنایی با انواع گل طبیعی شاخه بریده هستید به صفحه 120 گل طبیعی شاخه بریده همراه با عکس رفته و در آنجا با انواع گل طبیعی و تصویر هر کدام آشنا شوید. اگر هم دنبال آشنایی با کاکتوس ها هستید به مرجع معرفی انواع کاکتوس با عکس و روش نگهداری رفته و ضمن آشنایی تصویر هر کاکتوس را نیز مشاهده کنید.

ما در گل‌سِتان به عنوان سایت معرفی انواع گل و گیاه و فروش آنلاین گیاهان آپارتمانی و گیاهان سایز بزرگ، در این گلسوری عکس انواع گل آپارتمانی را با نام آنها برای شما گردآوری کرده‌ایم. برای پیدا کردن انواع گل های آپارتمانی و روش نگهداری آنها، گیاه موردنظر می‌توانید روی حرف اول گیاه کلیک کنید اما اگر اسم گیاه خود را نمی‌دانید به جستجو در میان عکس گیاهان بپردازید.

الف ب پ ت ث ج چ ح خ د ذ ر ز ژ س ش ص ض ط ظ ع غ ف ق ک گ ل م ن و ه ی

 

اسامی گیاهان آپارتمانی به ترتیب حروف الفبا

MiniPoopak Post 3 copy

ب

ت